Производ / индустриски дизајн

Повеќе

за нас

Changzhou Yatai Пластика копродукции, Ltd обезбедува високо квалитетни резервни делови за текстилни машини, како што се сите видови големина на мал пример може да се од 225mm да 1440mm (9 "до 56"), на пролет, HDPE лист, треска може лист лист, калем, пластична плоча, АБС материјал горната плоча, треска Can тркала, на врвот прстен strainless челик, корне бенд, пролетта со пантограф, дното плоча, долниот раб и така натаму.
Производи се користат во текстилната делови на машината и, исто така, се извезуваат во Пакистан, Индонезија, Аргентина, Салвадор, Турција, Јужна Кореја и други земји и биле признаени и пофален од страна на експерти во земјата и странство.

предност

Повеќе
WhatsApp Онлајн Chat!