за нас

Changzhou Yatai Plastice CO., Ltd

Повеќе од 1.000 квадратни метри на фабриката воведе Тајван најнапредните пролетта машина, производство работници имаат повеќе од 10 години на техничка операција искуство.

Yatai е основана во јуни 1991 година

КОИ СМЕ НИЕ

Changzhou Yatai Пластика копродукции, Ltd е сино-странски заедничко вложување инвестирани од страна на Changzhou Јули Пластика група и Тајван Juhui пластични цемент индустриска компанија. Таа е основана во јуни 1991 година, а исто така, првата компанија специјализирана за производство на HDPE Висока јачина треска може во Кина.

zxy

ШТО ПРАВИМЕ

91150352
20190929141506_
_5 ~) 3} NAKUZKI @ V9 ($ [01KX_
20190819154756
125412
694185621321
912316531
91261032

Changzhou Yatai Пластика копродукции, ООД снабдување на високо квалитетни резервни делови за текстилни машини, како што се сите видови големина на мал пример може да се од 225mm да 1440mm (9 "до 56"), на пролет, HDPE лист, треска може лист лист, калем, пластична плоча, АБС материјал горната плоча, треска Can тркала, на врвот прстен strainless челик, корне бенд, пролетта со пантограф, дното плоча, долниот раб и така натаму.

Производи се користат во текстилната делови на машината и, исто така, се извезуваат во Пакистан, Индонезија, Аргентина, Салвадор, Турција, Јужна Кореја и други земји и биле признаени и пофален од страна на експерти во земјата и странство.

Зошто Изберете нас

Основана е во 1991 година, со повеќе од 28 години на производство искуство

Единствениот домашно производство опрема увезена

/ Yatai-решенија /
/ Yatai-решенија /
/ Yatai-решенија /

Имаат целосен збир на технички процес

Процесот на проток-1

Одбиваат да се вратат материјали за да се обезбеди нов готови производи

суровини material3
суровини материјалната1
seban

нормален работен век на треска на телото може да се гарантира forat најмалку 20 години.

48911
1816151

сад вчитување

Тоа се некои сцени од нашите товарење, некои потрошувачи изберете одделни делови да се пакувам, некои потрошувачи изберете целата треска може да се испрати, Ние ќе соработуваме со вас да го изберат најсоодветен метод на превозот.

7897678
2
3
4

WhatsApp Онлајн Chat!