Yatai решенија

x1

Се користи за големи и средни текстилни претпријатија

Појавување на производ: треска може да

1. врвот прстен СС и на врвот заштитен прстен се целосно направени од нерѓосувачки steeland моделирани преку посебни механичка
обработка. Мазност да се обезбеди висок квалитет на предиво.
2. HDPE Canbody состојба е вадат од страна на напредна производствена линија со 100% нова суровина (увезените антистатик
3. ABS / ГИ горната плоча е направена од страна на шприцоване машина со увезени инженеринг суровина.
На ѕидот на горната плоча се задебелување и heightening за спречување на горната плоча од спушта во внатрешноста на телото.
На горната плоча поседува добра тежина капацитет за својата совршена шок отпор, перформанси стареење отпор и никогаш преобразба
4. дното плоча направени од челик Gavanized поседува совршен wearability и долг живот на времето.
5. Пролет е направен од страна на увезената машина со најдобар квалитет на жица прачка во Кина. Лекување со термостатски печка
за да се обезбеди добри перформанси на пролет. На Pentograph за пролет е, исто така avaiable за поголема големина треска може
6. Гума AntiShocking прстен може да се заштити Топ прстени за да се обезбеди добра состојба на кругот. Неколку differnt бои може да направи вашата управување со лесен и удобен.

Се користи за големи и средни текстилни претпријатија

Појавување на производ:  HDPE лист, треска може лист 

1. The position of HDPE sheet in the industrial production process should not be underestimated.
2. HDPE is high density polyethylene
3. The heat resistance and cold resistance of HDPE materials are very good.
4. HDPE is an engineering plastic with excellent performance and many unique and useful features to help users.

20190929141506

Се користи за големи и средни текстилни претпријатија

Појавување на производ: треска може тркала

материјал  Најлон, полиуретан 
големини  2 ", 2,5 '', 3 '', 3,5 '', 4 '' дијаметар 
апликација Треска може, текстил додатоци машини.
пакување тетрапак пакување
цена ние ќе им понуди конкурентни цени по приемот на вашата детална истрага.

Се користи за големи и средни текстилни претпријатија

Појавување на производот: пролет може да се користи за треска 

 

8946135418
image5x

Видео инсталација


WhatsApp Онлајн Chat!