Rreth nesh

Changzhou Yatai Plastice CO., Ltd.

Më shumë se 1.000 metra katror të fabrikës prezantuar makinë më të avancuar Tajvanit pranverë, punëtorët e prodhimit kanë më shumë se 10 vjet përvojë teknike operacionit.

Yatai është themeluar në qershor të vitit 1991

KUSH JEMI NE

Changzhou Yatai Plastikë Co, Ltd, është një shqipo-së jashtme të përbashkët të investuar nga Changzhou Juli Plastikë Group dhe Çimento Taiwan Juhui Plastic Industrial Company. Ajo është themeluar në qershor të vitit 1991, dhe edhe kompania e parë e cila e specializuar në prodhimin e HDPE High forcë copë mundemi në Kinë.

zxy

ÇFARË BËJMË NE

91150352
20190929141506_
_5 ~) 3} NAKUZKI @ V9 ($ [01KX_
20190819154756
125412
694185621321
912316531
91261032

Changzhou Yatai Plastikë Co, Ltd furnizimit me pjesë këmbimi me cilësi të lartë për makineri tekstile, të tilla si të gjitha llojet e madhësisë copë mund nga 225mm deri 1440mm (9 "për 56"), pranverë, fletë HDPE, copë mundemi fletë fletë, spirale, pjatë plastike, material ABS pjatë të lartë, Sliver Can Wheel, unaza krye strainless çeliku, kicking band, pranverë me pantografit, pjatë fund, rim poshtme dhe kështu me radhë.

Produktet janë përdorur në pjesë të tekstilit makinës dhe eksportohen edhe në Pakistan, Indonezi, Argjentina, Salvador, Turqi, Kore dhe vende të tjera, dhe kanë qenë të njohur dhe vlerësuar nga ekspertët në shtëpi dhe jashtë vendit.

PSE NA ZGJODHET NE

Themeluar në vitin 1991, me më shumë se 28 vjet përvojë të prodhimit

Pajisjet vetmja prodhuara në vend importohet

/ Yatai-zgjidhje /
/ Yatai-zgjidhje /
/ Yatai-zgjidhje /

Të ketë një seri të plotë të procesit teknik

Procesi rrjedha-1

Refuzojnë të kthehen materiale për të siguruar produkte të reja përfunduar

material3 papërpunuara
material1 papërpunuara
seban

Jeta normale Shërbimi i copë trupit mund të garantohet forat paktën 20 vjet.

48911
1816151

enë ngarkuar

Këto janë disa skena të ngarkimit tonë, disa Konsumatorët zgjedhin pjesë të veçantë që të dal, disa Konsumatorët zgjedhin të gjithë copë mund të dërgoni, Ne do të bashkëpunojmë me ju për të zgjedhur metodën më të përshtatshme të anijeve.

7897678
2
3
4

WhatsApp Online Chat!