FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Cilat janë çmimet e juaj?

Të Specifikimet, kërkesat teknike janë të ndryshme, çmimet janë të ndryshme, ne mund të dërgoni komunikim mail.

A keni një sasi minimale të rendit?

Konvencionale nuk ka një sasi minimale të rendit, për kërkesat e veçanta, për shembull, ngjyra e produktit, teknologji kërkojnë dhe kanë nevojë për të komunikuar sasinë minimale të rendit.

Mund të furnizimit dokumentacionin përkatës?

Po, ne mund të japin dokumente të eksportit që konsumatori të nevojshme.

Çfarë është koha mesatare çojë?

Përcaktohet në përputhje me kërkesat teknike specifikim, ne mund email komunikojnë.

Çfarë lloje të metodave të pagesës ju pranoni?

Zakonisht TT, rrethana të veçanta mund të LC, të tjerët.

Çfarë është garanci produkti?

Copë mund të përdorim normal siguron 20 vjeç, konsumit të tilla si rrota siguron 2years.

Si për taksat e anijeve?

Nëse termi kontratë është FOB, Ti mbajnë të mallrave, nëse termi kontrata është CIF, ne mbajmë të mallrave.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!