Kanaç mundësesh për prodhues dhe furnizues të makinerive tjerrëse | Yatai

Rrëshqitëse mund të makinerive rrotulluese

Përshkrim i shkurtër:

1. Unaza e lartë SS dhe unaza e lartë e mbrojtur janë bërë plotësisht prej çeliku inox dhe të formuar përmes përpunimit të veçantë mekanik. Butësia mund të sigurojë cilësinë e lartë të fijeve. 2. Canet Sheet HDPE ekstrudohet nga linja e përparuar e prodhimit me 100% lëndë të re të re (masterbatch antistatik i importuar është për zgjedhjen tuaj). Teknologjia e lartë e saldimit pa probleme do të garantojë butësinë dhe gjendjen e rrethit të trupit me një jetë të gjatë më shumë se 15 vjet. 3. Th ...


Detail Product

Produkt Tags

DETAJI I PRODUKTIT

1. Unaza e lartë SS dhe unaza e lartë e mbrojtur janë bërë plotësisht prej çeliku inox dhe të formuar përmes përpunimit të veçantë mekanik. Butësia mund të sigurojë cilësinë e lartë të fijeve.

2. Canet Sheet HDPE ekstrudohet nga linja e përparuar e prodhimit me 100% lëndë të re të re (masterbatch antistatik i importuar është për zgjedhjen tuaj). Teknologjia e lartë e saldimit pa probleme do të garantojë butësinë dhe gjendjen e rrethit të trupit me një jetë të gjatë më shumë se 15 vjet.

3. Pllaka ABS / GI Top është bërë nga makina e derdhur injeksion me lëndë të parë inxhinierike të importuar. 

  Muri i pllakës së sipërme trashësohet dhe zmadhohet për të mos lejuar që pllaka e sipërme të ngrihet brenda trupit. 

  Pllaka e lartë posedon kapacitet të mirë në peshë për rezistencën e saj të përsosur të goditjes, performancën e rezistencës ndaj plakjes dhe kurrë mos shpërfytyrimin

4. Pllaka e poshtme e bërë nga Gavanized Steel posedon veshje të përsosur dhe kohë të gjatë jete.

5. Pranvera është bërë nga Makina e importuar me shufër teli me cilësi më të mirë në Kinë. Trajtimi me furre termostatike për të siguruar performancën e mirë të pranverës. Pentografi për pranverë është gjithashtu i disponueshëm për madhësinë më të madhe që mundet Sliver.

6. Unaza e gomës AntiShocking mund të mbrojë Unazat Top për të siguruar gjendjen e mirë të rrethit. Disa ngjyra të ndryshme mund

Mundësia e rrëshqitjes së HDPE për makineri tjerrëse

Spec. 8 '' 9 ' 10 ' 12 " 14 " 16 " 18 " 20 " 24 " 28 " 32 " 36 " 40 " 48 " 54 " 56 "
Diametri i trupit mund (A) 200 225 250 300 350 400 450 500 600 700 800 900 1000 1200 1372 1440
Lartësia e trupit mund (B) T ai lartësi do të jetë në bazë të kërkesës së klientit.  

Densa HDPE me Dendësi të Lartë të Azisë së Paqësorit urdhërojnë si më poshtë:

· 1. Kanaçe me shirita standarde të klasës standarde HDPE përfshijnë pajisjen standarde elektronike dhe castet tona

· 2. Kanaçe me shirita të performancës së lartë të HDPE përfshijnë pajisjen dhe kastrat tona të shkallës së lartë

· 3. Të gjitha diametrat dhe lartësitë mund të personalizohen për të përmbushur specifikimet me dhe pa kasta.

· 4. Ndërtimi i shiritit HDPE mund të lejojë saktësinë më të lartë në saktësinë dimensionale

· 5. Performon mirë në të gjitha mbështjellësit automatikë të kartave, vizatoni korniza, makina rrotullimi të hapura dhe avionë

· 6. Rrobat e lëmuara të sipërme sigurojnë mbushjen dhe zbrazjen pa shak

 

 

 

box-lloj-pranverë
pantograf-sustë
2
8

TREGO DETAJET

X21
lart-rim

POLITIKE MUND T COL Ngjyroset-PALETTE

01
07
11
19
02
08
14
pastel-blue
03
09
15
pastel-pink
04
10
16
Pista
05
12
17
pjeshkë
06
13
18
pastel-verdhë
shirit ngjyre mund

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
    WhatsApp Online Chat!