Yatai Solutions

x1

Përdoret për ndërmarrjet e tekstilit të mëdha dhe të mesme

Matching produktit: Sliver mund

1. Unaza lartë SS dhe të lartë të mbrojtura unaza janë bërë plotësisht i Stainless steeland shkon formohem me veçantë mekanike
të përpunimit. Smoothness mund të siguruar cilësi të lartë e fije.
2. HDPE Canbody Sheet është extruded nga e linjës të prodhimit të avancuar me 100% të lëndëve të para e re (të importuara antistatike
3. ABS / GI Top pjatë është e bërë nga derdhur injeksion makinë me lëndë të parë të importuar inxhinieri.
Muri i pjatë të lartë janë të trashje dhe duke shtuar për parandalimin pjatë të lartë nga inclining brenda trupit.
Pjatë lartë posedon kapacitet të mirë peshë për rezistencën e saj të përsosur shokut, performancë plakje-rezistencës dhe kurrë Shpërfytyrimi
4. Bottom pjatë e bërë nga gavanized çelikut zotëron wearability përsosur dhe kohë të gjatë jetës.
5. Pranvera është bërë nga makinë të importuar me më të mirë të shtangë teli të cilësisë në Kinë. Trajtimin me furre termostatik
për të siguruar performancë të mirë pranverës së. Pentograph për pranverë është gjithashtu avaiable për copë më të madhe të madhësisë mund
6. Rubber AntiShocking unazë mund të mbrojë krye unaza për të siguruar gjendje të mirë rreth. Disa ngjyra differnt mund të bëjë menaxhimin tuaj të lehtë dhe të rehatshme.

Përdoret për ndërmarrjet e tekstilit të mëdha dhe të mesme

Matching Produkt:  fletë HDPE, copë mund të fletë 

1. The position of HDPE sheet in the industrial production process should not be underestimated.
2. HDPE is high density polyethylene
3. The heat resistance and cold resistance of HDPE materials are very good.
4. HDPE is an engineering plastic with excellent performance and many unique and useful features to help users.

20190929141506

Përdoret për ndërmarrjet e tekstilit të mëdha dhe të mesme

Matching produktit: copë të rrota

material  Nylon, poliuretani 
Sizes  2 ", 2,5 '', 3 '', 3,5 '', 4 '' diameter 
Aplikacion Sliver mund, pajisje makineri tekstile.
paketim paketim kartoni
çmim Ne do të ofrojmë çmimet konkurruese pas marrjes kërkesën tuaj të detajuar.

Përdoret për ndërmarrjet e tekstilit të mëdha dhe të mesme

Matching Produkt: pranverë përdoret për copë mund të 

 

8946135418
image5x

instalimi Video


WhatsApp Online Chat!